~ 10 хвилин
1 день
Тут можна подати заяву про припинення виплати щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг ВПО (грошова допомога ВПО) для всієї сім'ї.
Обов'язковими умовами є статус ВПО, отримання грошової допомоги ВПО раніше і бажання припинити отримання такої допомоги, а також наявність РНОКПП і КЕП.
Заява про припинення грошової допомоги ВПО подається за бажанням уповноваженого представника сім'ї.
1. Зареєструйтеся чи авторизуйтеся в кабінеті громадянина на diia.gov.ua за допомогою електронного підпису або BankID.
2. Оберіть в меню “Послуги” на порталі послугу.
Якщо ви не ВПО або не отримували раніше гршову допомогу послуга вам буде недоступна.
3. Перевірте коректність своїх даних у профілі користувача, актуалізуйте їх за необхідності.
4. Ознайомтесь з даними попередньо поданої заяви на грошову допомогу ВПО. Після вашої заяви про припинення грошової допомоги ВПО, припиняться виплати для всіх членів сім'ї, зазаначених в попередній заяві.
5. Ознайомтесь з сформованою заявою про припинення виплат грошової допомоги ВПО, накладіть електронний підпис і відправьте заяву на розгляд органу соціального захисту населення за вашим місцем проживання.
Для припинення виплати грошової допомоги ВПО уповноважений представник сім’ї звертається до уповноваженого органу за фактичним місцем проживання (перебування) через виконавчий орган сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади або цнап, або поштою.
Уповноважений представник сім’ї подає заяву про припинення виплати грошової допомоги.
Виконавчий орган сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади або цнапипередають заяву з необхідними документами протягом трьох робочих днів з дати їх надходження відповідному уповноваженому органу.
Уповноважені органи припиняють виплату грошової допомоги з 1 числа наступного місяця .
Рішення про припинення грошової допомоги ВПО.
Щоб отримати електронний підпис, зверніться до будь-якого акредитованого центру сертифікації ключів, надавши заповнену реєстраційну форму, ваші паспортні дані та номер платника податків. Вартість послуги складає близько 200 гривень, але може відрізнятися в різних центрах сертифікації ключів. Повний перелік таких центрів – за посиланням. Користувачі Приватбанку можуть отримати електронний підпис безкоштовно у особистому онлайн кабінеті «Приват24» або у відділенні банку. Електронний ключ до підпису радимо зберігати на знімному носії (наприклад, на флешці).
Послуга доступна для внутрішньо переміщених осіб, що вже отримували грошову допомогу ВПО і бажають припинити отримання такої допомоги для себе і членів своєї сім'ї, мають РНОКПП і КЕП.
Так, оскільки ви є уповноваженим членом всвоєї сім'ї, і ви отримували виплати на всіх сленів вашої сім'ї, після вашої заяви про припинення грошової допомоги ВПО, припиняться виплати для всієї сім'ї.