![Дія тепер в Цитрусі!](https://diia.gov.ua/img/diia-october-prod/uploads/public/600/a9d/717/600a9d71795aa582272672.jpg)
Мобільним застосунком Дія можна скористатися у магазинах Цитрус
Цифровими документами у мобільному застосунку Дія можна скористатися у магазинах Цитрус. Компанія стала першою з рітейлерів техніки в Україні, яка впровадила електронний шеринг документів.
Тепер українці можуть отримати послуги у магазинах з е-паспортом. Наприклад, тепер для того щоб оформити послугу страхування гаджета, українці можуть просто показати касиру паспорт у смартфоні. Та підтвердити у застосунку згоду на шеринг документу.
Уже зараз за допомогою цифрової копії паспорта можна оформити страховку гаджета та його сервісний супровід.
Страхування з використанням цифрових документів — лише початок співпраці з застосунком Дія. Серед подальших планів — діджиталізація процесів кредитування. А також інших сервісів, де використовуються паперові копії документів.
Цифрова трансформація бізнес-процесів піднімає сервіс на принципово новий рівень та робить його більш зручним та зрозумілим для користувачів.
ви можете вільно користуватися ним.
цей браузер
- Windows
цей браузер
- Mac OS