Це «єдине вікно», що консолідує та об'єднує всю наявну інформацію для експортерів та компаній, зацікавлених в експорті.
Офіс з просування експорту за стратегічної та інституційної підтримки Уряду України і Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, за фінансової підтримки Уряду Німеччини через німецьку федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH запустив Єдиний експортний веб-портал.
Веб-портал вже працює у тестовому режимі за посиланням https://export.gov.ua
Експортні веб-платформи є ефективними інструментами, які використовують уряди та організації зі сприяння торгівлі у всьому світі з метою підвищення рівня національного експорту та надання підтримки підприємствам для виходу на нові ринки.
Єдиний експортний веб-портал забезпечуватиме підтримку українських експортерів та тих, хто зацікавлений в експорті, через:
-
Інформацію. На ресурсі чітко впорядковано, що необхідно підприємцю на різних етапах експортної діяльності, які інструменти знадобляться для аналізу зовнішніх ринків, як ними користуватись та які вимоги до продукції, експортні процедури, сертифікація тощо.
-
Можливості. На веб-порталі містяться поради з дослідження зарубіжних ринків, аналітика потенційних ринків збуту. Також тут реалізовано можливості щодо сприяння пошуку покупців за кордоном, що передбачає підтримку участі у міжнародних ділових заходах: торговельних місіях, виставках та ярмарках, надання інституційної та фінансової підтримки підприємцям для розвитку експортного потенціалу.
-
Сервіси. На платформі реалізовано ефективні та зручні сервіси, які допомагають вирішувати широкий спектр завдань, пов'язаних з інтернаціоналізацією бізнесу — від аудиту експортної діяльності підприємства до пошуку партнерів за кордоном. Просто, безкоштовно та доступно для компаній з будь-якого сектору та готовністю до експорту.
-
Послуги. Фахівцями Офісу розроблено систему комплексного підходу до вирішення питань, пов’язаних із експортною діяльністю – починаючи із отримання розуміння готовності підприємства до зовнішньоекономічної діяльності, закінчуючи втіленням своїх ідей за допомогою обраних зовнішніх експертів.
-
Дані про зовнішні ринки. Вивчати нові ринки збуту тепер можна завдяки великим обсягам аналітичної інформації, що упорядкована за країнами і ринками.
«Підтримка підприємців у рамках національного проєкту Дія.Бізнес — це наш пріоритет. І сьогодні відбулась, без перебільшення, історична подія. Створення єдиного експортного веб-порталу в форматі one stop shop, коли все необхідне для експортерів на одному сайті — це важливий крок до побудови повноцінної екосистеми підтримки підприємництва в Україні. Це наша допомога експортерам в ці складні часи через пандемію коронавірусу, які потребують адаптації до нових реалій і цифрових трансформацій», — Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.
Вся інформація на веб-порталі, включаючи стандартні форми, необхідні для різних процедур та запитів, є безкоштовною.
Останні новини
ви можете вільно користуватися ним.
цей браузер
- Windows
цей браузер
- Mac OS