Тепер на порталі Дія можна подати заяву до міжнародного Реєстру збитків (RD4U) про пошкодження або знищення інфраструктури й про пошкодження, знищення або втрату активів на території України в межах її міжнародно визнаних кордонів, якщо збитки завдані з 24 лютого 2022 року або після цієї дати внаслідок міжнародно-протиправних дій Російської Федерації.
Подати заяву може бізнес або державна установа — керівник, який зазначений як тикий у ЄДР. Також, керівник для подання заяви зможе призначити представника в Дії відповідно до Правил залучення Представників.
Долучайтеся до бета-тесту послуг B1.1, B1.2, C1.1, C1.2 — Пошкодження або знищення критичної та некритичної інфраструктури та C3.1 — Пошкодження, знищення або втрата активів і допоможіть зробити їх максимально зручними.