до 5 хвилин
протягом 15 хвилин
безоплатно
Якщо повернулися до місця постійного проживання, скасуйте статус ВПО собі та особам, які вказані у вашій довідці.
Скасування статусу ВПО означає припинення виплат та пільг для тимчасово переміщених осіб.
Зверніть увагу: поновити статус ВПО можна, лише якщо знову будете вимушені переїхати в іншу область з території, де ведуться бойові дії, або тимчасово окупованої території.
1. Натисніть Подати заяву та авторизуйтесь.
2. Уважно перевірте інформацію, підтвердьте дані та підпишіть електронним підписом.
3. Далі вашу заяву буде надіслано на опрацювання.
4. Як тільки заяву буде опрацьовано, отримаєте повідомлення про результат розгляду в кабінет та на свою електронну пошту.
Подати заяву про скасування статусу внутрішньо переміщеної особи можна особисто або через законного представника.
Необхідно звернутися до органів соцзахисту за адресою проживання та скласти Заяву про відмову від довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
Не забудьте документи, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України, ваш статус ВПО та свідоцтво про народження дитини.
Знято з обліку внутрішньо переміщених осіб.
Якщо ви повернулися до задекларованого місця проживання, потрібно про це повідомити орган соцзахисту населення за місцем отримання довідки. Зробити це можна, подавши заяву в Дії або звернувшивсь офлайн до органу соцзхисту. З деталями можна ознайомитись в Постанові КМУ №509 від 1 жовтня 2014 р.
Безоплатно.
Подайте заяву про скасування свого статусу ВПО. При цьому також скасується статус ВПО для дітей та осіб, вказаних у вашій довідці.
Опрацювання заяви в середньому триває декілька хвилин, але оновлення даних займе одну-дві доби.
Зверніться до будь-якого акредитованого центру сертифікації ключів і надайте заповнену реєстраційну форму, паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків. Повний перелік таких центрів — за посиланням.
Щоб подати заяву на порталі потрібно мати діючу довідку ВПО та електронний підпис.