до 20 хвилин
автоматична реєстрація — близько хвилини
реєстрація з державним реєстратором — 1 робочий день
безоплатно
Тут можна зареєструвати Товариство з обмеженою відповідальністю на підставі модельного статуту, а також обрати систему оподаткування: загальну (з реєстрацією платником ПДВ) або спрощену. Реєстрація може відбутися автоматично або ж за участі держреєстратора.
1. Вам знадобиться ваш кваліфікований електронний підпис, тож перевірте його наявність.
2. Зареєструйтеся або авторизуйтеся на порталі diia.gov.ua в кабінеті громадянина.
3. Заповніть онлайн-форму на отримання послуги, оберіть необхідні опції модельного статуту або редакцію статуту «за замовчуванням».
4. Після цього система автоматично сформує та надішле на реєстрацію: вашу заяву, статут, протокол зборів засновників або рішення одноособового засновника та документ про структуру власності.
Ваш ТОВ буде зареєстрований автоматично, якщо:
• всі засновники — виключно фізичні особи, громадяни України;
• у керівника та довіреної особи відсутні обмеження діяльності;
• вказано УНЗР всіх бенефіціарних власників (його можна знайти в ID-картці або біометричному паспорті);
• назва ТОВ не містить слів, що заборонені законодавством (якщо ж містить, ви отримаєте повідомлення з підказками).
Якщо ваша заява відповідає вказаним умовам, ТОВ буде зареєстрований автоматично. Повідомлення про це ви отримаєте протягом 10 хвилин. Якщо ж не відповідає хоча б одній з умов — реєстрація відбудеться за участі державного реєстратора, онлайн, протягом 1 робочого дня.
5. Відомості про обрану вами систему оподаткування будуть автоматично відправлені до податкового органу за місцем вашого проживання.
Зверніть увагу! Всі документи мають бути підписані за допомогою електронного підпису або Дія.Підпису.
Після подання заяви її статус можна відстежувати в кабінеті громадянина. Повідомлення про вдалу реєстрацію чи відмову також з’явиться в кабінеті громадянина і буде продубльовано на вашу електронну пошту.
Щойно ТОВ буде зареєстровано, запис про це з’явиться в Єдиному державному реєстрі. Виписку про це ви зможете отримати у вашому кабінеті громадянина. Інформація про взяття на облік платника податків з’явиться в Кабінеті платника податків.
1. За бажанням ви можете відкрити рахунок у будь-якому банку. Деталі знайдете в листі, який отримаєте одразу ж після реєстрації ТОВ.
2. Також маєте визначитися з печаткою підприємства. Це ваше право, а не обов'язок. Тож якщо хочете оформити — зверніться до спеціалізованих підприємств.
Щоб отримати електронний підпис, зверніться до будь-якого акредитованого центру сертифікації ключів (надавши лише заповнену реєстраційну форму, ваші паспортні дані та номер платника податків). Вартість послуги становить близько 200 гривень, але може відрізнятися в різних центрах. Повний перелік таких центрів – за цим посиланням.
Користувачі ПриватБанку можуть отримати електронний підпис безоплатно в особистому онлайн-кабінеті «Приват24» або у відділенні банку.
Електронний ключ до підпису радимо зберігати на знімному носії (наприклад, на флешці).
Так, ви можете сформувати необхідну редакцію модельного статуту, вибравши відповідні пункти.
Це варіант статуту, положення якого є рекомендованими для застосування. З його текстом ви можете ознайомитися за посиланням.
Документи про реєстрацію ТОВ зберігаються у вашому особистому кабінеті на порталі.
Обирайте Послуги, переходьте в розділ Замовлені послуги.
Код ЄДРПОУ ви знайдете у виписці про реєстрацію ТОВ.
Для внесення змін до ТОВ зверніться, будь ласка, до нотаріуса або ЦНАПу.
Спочатку на заяву накладає підпис один засновник-заявник, потім генерується відповідне посилання, яке надходить на електронну пошту інших засновників, які вказані в заяві.
Заяву буде відправлено на реєстрацію після накладання підписів всіх засновників.
Зверніть увагу! Кожен засновник має підписувати документи лише один раз, оскільки система контролює відповідність кількості підписів.
Зверніться, будь ласка, до служби підтримки.
Ні, мінімальний розмір статутного капіталу законодавством не встановлений, а отже, може становити навіть одну гривню.
Так, засновниками ТОВ можуть бути юридичні особи, в тому числі й інші ТОВ. Від імені такої юридичної особи рішення про утворення ТОВ підписує її керівник.
Зверніть увагу! У разі, якщо засновником є юридична особа — реєстрація відбувається за участі державного реєстратора протягом робочого дня.
Виписка буде доступна протягом 3-х робочих днів з дня реєстрації, після постановки на облік у податковій та органах статистики. Завантажити її зможете в розділі Отримані документи.